Tanışma Alanı Oluşturdum İçeri Gelin :)

Herkese Merhaba, Tanışmak için bu konuyu açtım. Taslak şu şekilde olsun :

İsim : Erdi
Yaşadığı Şehir: Balıkesir/ Burhaniye
Şu An Yaptığı İş: Freelance Web Yazılım ve Girişimci
İlgilendiğim Finans Kategorisi: Hisse Senedi

yukarıdaki gibi yapabilirsiniz.. Ancak farklı olmak isteyenler varsa sorun değil yeter ki tanışalım :)

O zaman mod olarak ben de kendimi tanıtayım ☺️

İsim: Tuna
Yaşadığı şehir: Aslen Sivas, şuan İzmir
Şuan yaptığı iş: Boğaziçi üniversitesi ekonomi bölümünden mezun oldum yatırım danışmanlığı yapmaktayım.

Bu siteye adminin bana ulaşmasıyla moderatör oldum. Birkaç kişi bana ulaşarak yatırımlar hakkında bilgi edindi ve kripto para yatırımı olsun, dövüz veya borsa yatırımı olsun iyi sonuçlar aldıklarını söylediler. Bu şekilde insanlara birşeyler katmak insanı tabiki de mutlu ediyor. İşimi seviyorum ve kendimi sürekli olarak geliştiriyorum.

Herkese bol kazançlar ☺️

Hayırlı olsun yeni göreviniz için. Her ne kadar yazılım işinde olsam da içimde çok fazla ekonomi ile ilgili istek var. Hatta
Sermaye Piyasası Faaliyetleri Düzey 3 Lisansı almayı düşünüyorum. Sizin bu konuda görüşlerinizi alabilir miyim. Ne kadar süre de alabilirim çok istekliyim almak için. Ve alırsam bana ne gibi bir avantajı olur. Şirketler bir taraftan da tecrübe isteyecekler sanırım.

@3rdi91 Çok teşekkür ederim. Bu konuda gerekli yerlerden bilgi alıp, sizin için araştırıp pm ile iletişime geçeceğim. Finans, ekonomi kavramları bile insanı cezbeder nitelikte kavramlar. Ekstra olarak, bilgi sahibi olduğunuz taktirde site de getirisi ve yatırımlarınız üzerinden kazancı olacaktır. Elimden gelen bilgiyi size sağlayacağım.