En Güvenilir 5 Yurt Dışı Kripto Para Borsası

#1
Bitcoin ve blockchain’e olan yatırım gün geçtikçe artıyor. Dünya üzerinde şu an itibariyle 200’e yakın farklı dijital para birimi borsası kuruluşu var. Yurt dışı piyasalarına yeni başlayacaklar için seçim yapmak oldukça zor. Değerli forum üyeleri için En Güvenilir 5 Yurt Dışı Kripto Borsası bir araya getirdik. Bu sıralamayı yaparken dijital borsaların kullanıcı dostu tasarımlarına, erişebilirlik hızına, minimum işlem limitine ve en önemlisi güvenlik konusunda ki çalışmalarını göz önünde bulundurduk. İşte kriterlere göre en başarılı 5 yurt dışı kripto para borsası;
  • Binance
  • KuCoin
  • Bitfinex
  • Bittrex
  • Kraken

Binance

En güvenilir ve en eski Kripto para borsası olarak listenin ilk sırasında Binance yer alıyor. Bitcoin’in yükselen trendi ile popülaritesi artan Binance, Çin merkezli bir kuruluştur. Binance üzerinden 1 milyar Dolar’ı aşan al – sat işlemi gerçekleşiyor. Bunun yanı sıra komisyonun oranının düşük olması, mobil uygulaması ile hızlı işlem sağlayıp sürekli al – sat yapma imkanı sağlaması nedeniyle de Kripto para birimleriyle ilgilenenler arasında ilk sırada ki yerini fazlasıyla hak ediyor.
Binance’i Ziyaret Et.


KuCoin

Kripto para birimleri insanlara güven sağlıyor. Herhangi bir ülkeye, bankaya, sisteme ait olmaması ve tek kişinin büyük düşüş ve yükselişlere sebebiyet verme ihtimali olmadığı için fazlasıyla güvenilir bir borsa kaynağı haline geliyor. KuCoin 2018 yıllında Çin menşeli para birimi borsası, KuCoin’in avantajları saymakla bitmiyor. Üye yaptığınız her kullanıcıdan belirli orada komisyon alıyorsunuz. Daha borsaya girmemiş birçok Coin de öncelikli olarak işlem yapabiliyorsunuz. 2 Milyonluk işlem hacmiyle Coin borsasına girecekler olan yeni kullanıcılara güven veriyor. Para yatırma işlemlerinde komisyon almadığı gibi Al – sat işlemlerinde yüzde 0.1 gibi düşük bir ücret kesiyor.

KuCoin’i Ziyaret Et.Coinbase

Dünyanın en popüler ve en bilinen platformları arasında Coinbase baş sırada. Coinbase’in en güzel yanı sizler için hem cüzdan, hem de borsa özelliği görüyor olması ayrıca güvenliğinizi garanti ediyorlar. Android ve İos cihazlarından kolaylıkla cüzdan açabilir ve borsa da işlem yapmaya başlayabilirsiniz.

Coinbase’i Ziyaret Et


Bittrex


Bittrex’in en büyük avantajı birçok coin çeşidini bir arada bulunması. Portföyünde çeşit isteyen Kripto para borsalarının bir numaralı tercihi durumunda. 274 Coin arasından paranızı kolaylıkla katlamaya başlayabilirsiniz. Dünyanın en büyük hacimli 4. Kripto para borsası arasında yer alıyor.
Bittrex’i Ziyaret Et


Kraken

Kripto para piyasa şirket sahiplerinin çoğu kendini gizler lakin Kraken’in yöneticileri oldukça şeffaf. Krarken üzerinden Bitcoin dışında Monero, Classic, Augur, Zcash, Dogecoin, Lİtecoin, vb. gibi birçok kripto para birimine yatırım yapabilirsiniz. Düşük işlem ücretlerinin yanı sıra harika bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

Kraken’i Ziyaret Et