Bat Coin Nedir ? Geleceği Var Mıdır ?

#1
Bat Coin Nedir ? Geleceği Var Mıdır ?

Açılımı Basic Attention Token olan bat coin hakkında bilgi verici ve tanıtıcı bir yazı yazacağız. Geçtiğimiz iki üç yıl ile beraber ülkemiz de popüler olan kripto paralar en çok tercih edilen yatırım modelleri arasında yerini kısa zamanda almayı başardı. İleri düşünerek hareket eden ve az sermaye ile çok kar eden yatırımcılar bitcoin lite coin etherum gibi kripto paralardan çok piyasaya yeni çıkan ya da çıkmaya hazırlanan kripto paralara yöneliyor.

Durum böyle olunca yatırımcıların kısa zamanda büyük kar getirecek altcoin arayışları iyice hızlandı. Eğer sizde kripto para borsasına girip yatırım yapmak istiyorsanız sitemizde bulunan diğer yazıları da inceleyerek daha doğru tercihler yapabilirisiniz.

Gelelim bat coin konusuna bir altcoine yatırım yapılacağı zaman akla gelen ilk sorulardan birisi bu coinin geleceği var mı sorusu. Bat coin için konuşacak olursak projenin asıl amacının karşılıklı kazan sistemi olduğundan devamlılığı olacak gibi görünüyor. Reklam yayıncısına ve reklam verene avantajlar sağlayan sistem uzun yıllar varlığını koruyacaktır.

Brave adında bir tarayıcıları olan bat coin kurucularının Google ve Yandex gibi dünya devleri ile rekabet edebilmeleri şuan için oldukça zor görünüyor. Ülkemizde kripto paralara olan merak ve ilgi böyle bir kripto paranın da dikkat çekmesinden ötürü adının kısa zamanda duyulup büyümesine olanak sağlıyor.

Piyasa ilk girişi sonrası aşağı yönlü kötü bir grafik çizen kripto para 2018 yılı başlarıyla yukarı artmaya başladı tarayıcı kullanıcı sayısının artması ile de adını duyurmaya başlayan kripto para her geçen gün büyüyen kullanıcı ve yatırımcı sayısı ile de yükselişini sürdüreceğe benziyor. Kripto para piyasası ile ilgilenen uzmanların genel olarak fikir birliği yaptığı konu ise kripto paranın 2019 yılı itibariyle 2018 e göre daha hızlı bir yükseliş grafiği çizeceği.

Yatırım yapmak için hala geç kalınmış olmayan bat coin ilerleyen yıllarda yatırımcılarına sunduğu olanak ve kamuya açık projeleri ile de otoriter kripto paralar arasın da ki yerinin kısa sürede alacağa benziyor.